Mico Live Yayıncılığı

Mico Live platformunda yayıncılık yapmak için her hangi bir sermaye ya da harcamaya ihtiyacınız yok. Mico Live uygulamasını indirmek ve uygulamada yayıncı olmak tamamen ücretsiz.
Uygulamamızda canlı yayın yapmak içinihtiyacınız olan tekşey bir telefon ve internet bağlantısı. Bunların dışında bir cihaza veya donanıma ihtiyacınız yok.

İster evde ister işte ya da dilediğiniz heryerde yayın açabilirsiniz.
telefonlar

Sık Sorulanlar.

Yayıncılık hakkında en çok sorulan soruları sizler için cevapladık.

Uygulamada yayıncı olmak tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde sizden bir ücret talep etmiyoruz. Sonuçta sizin de amacınız buradan sermayesiz bir şekilde kazanç elde etmek. Bizlerde sosyal medyanın gücünü göstererek, devamlılığınız dahilinde yüksek kazançlar elde etmeyi sizlere mümkün kılıyoruz

 

Yayınınıza gelen kullanıcılar uygulama üzerinden yükleme yaparak sizlere hediye göndermekte ve destek olmaktadırlar. Kendinize bir çevre ve arkadaş ortamı oluşturup size hediye göndererek destek olmalarını ara sıra hatırlatmanız gerekir. Bunun yanı sıra yeni yayıncıları motive etmek ve destek olmak için yükleme yapıp hediye gönderen onlarca destekçi var uygulamada.

 

Başvuru formunuzu bize iletmenizin ardından en geç bir sonraki sabah girişiniz ve size ayrıntılı bir anlatım yapılacaktır. Bu anlatımdan sonra yayınlarınıza başlayabilirsiniz.

 

Her ay başlangıcından son gününe kadar minimum 25 saat yayın yapmanız gerekmektedir. 20 saat normal yayın ve 5 saat oyun yayını. Aksi takdirde topladığınız hediyelerin karşılığı olan maaşınızda kesinti olacaktır. 25 saati isterseniz 1 günde, isterseniz ay içerisinde tamamlayabilirsiniz.

 

İnstagramda yaptığınız canlı yayınlar gibi düşünün fakat uygulama olarak Mico Live uygulamasında yapacaksınız. Herhangi bir bilgisayar ekipmanına ihtiyacınız yoktur. Yalnızca bir telefon yeterli olacaktır.

 

Diyelim ki Temmuz ayında yayıncılığa başladınız. Temmuz ayında topladığınız hediyelere göre maaşınız hesaplanır ve Ağustos 15’te G-Pay isimli aracı ödeme kurumunda adınıza açılan hesaba yatar. Yatan parayı dilediğiniz banka hesabına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Mico Live 2014 yılından itibaren aktif olan ve 50 milyonun üzerinde indirmesi olan köklü bir uygulamadır. 2014 yılından bu zamana hiç bir yayıncımız ödeme ile alakalı hiç bir problem yaşamamıştır.

 

Normal instagram hesabınızda olduğu gibi Mico’da da mesaj kutunuz tanımadığınız insanlardan gelen mesajlar ile dolu olacaktır. Ajansımızın yayıncılarının bu durumu yaşamaması için mesaj kısmının kapatılmasını öneriyoruz. Kapatmak için; Mico > profil > ayarlar > gizlilik Bu yolu izleyerek özel mesaj alım özelliğini kapatabilirsiniz.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.